tai įdomu
muiloburbulas_600Jūs tvirtai tikite tuo, kad tai, kaip gyvenate, ką veikiate, kaip matote pasaulį etc., yra Jūsų norų rezultatas. Pasitikrinkite!
populiarūs straipsniai
povandeniniai rifai krepšinyje

Šiuo metu treneriai tebesidomi mentaliniu sportininkų subalansavimu, efektyvaus bendravimo užtikrinimu, traumomis, grupiniais procesais, bet didžiausias dėmesys skiriamas psichologinių ginklų kūrimui bei mokėjimui apsiginti nuo varžovų naudojamų psichologinių spąstų.

Pasidairykime po krepšinio aikštelę..

diena po sportinės karjeros

..Ateina diena, kai sportininkas atsiduria „normaliame“, ne sporto pasaulyje .. Intensyvios treniruotės, varžybos, pripažinimas, aplinkinių šurmulys lieka ten, praeity, o jis pats tampa paprastas žmogus.

Bendraamžiai, pasirodo, neleido laiko veltui: daugiau ar mažiau uoliai mokėsi mokykloje, pasirinko tolesnių studijų kryptį ir dabar jau yra arba tuoj bus perspektyvūs specialistai, o jis?.. Eksčempionas... Buvęs didelio meistriškumo sportininkas..

mokslo užribis

Yra daug reiškinių pasaulyje, kurie moksliškai netirti, todėl dažnai nerekomenduotini, tačiau vis tiek praktikuojami visuomenės. Kalbu apie prietarus, burtus, mistinius ženklus, ritualus, magiją, horoskopus etc.. Į šią sritį patenka viskas, ko mokslininkai neįstengia pažinti: užčiuopti, įvertinti, apibūdinti, suklasifikuoti, suvokti veikimo mechanizmus ir valdyti. Mokslo užribyje vietą randa drąsiausios žmogaus svajonės, užmojai, čia užfiksuojamos ir kaupiamos žinios apie ikitol negirdėtus – neregėtus dalykus, gimsta pirmieji bandymai suklasifikuoti turimas žinias ir, galų gale nauja mokslo sritis...

kas bus Virgilijaus Aleknos įpėdinis?

 „Iš esmės žvaigždės statusas yra užsidirbamas - kalba eina tik apie aukščiausio lygio meistriškumą ar virtuoziškumą ir jo panaudojimą reikiamais momentais bei ilgalaikius stabilius rezultatus." Aistė Žemaitytė

Pakilti pergalei

.. prasideda viskas nuo aguonos dydžio dvejonės grūdelio: „Ar tinkamai aš elgiuosi?“ Užtikrintumas silpnėja, nes Jūs nesate tikras tuo, ką ir/arba kaip darote..

dar kartą apie motyvaciją

Įsivaizduokite, nueinate pas siuvėją pasisiūti Jums reikiamų drabužių. Siuvėjas Jus kruopščiai išmatuoja, BET! vieną vienintelį kartą visiems laikams.
Tai neįmanoma..

Trenerio zurnalas

Straipsniai "Trenerio" žurnale:

Grožio link. Tekstai

Su Juozu Ruzgu dirbu nuo 2006-ųjų. Tuo metu parengiau tekstą apie jo žurnalistinį kelią leidiniui „Žurnalistai apie laiką ir save“ (2008), vėliau sekė anotacija jubiliejinei skulptoriaus parodai “Grožio beieškant” (2009, balsas.lt), tekstų parengimas Visuotinei lietuvių enciklopedijai 20 tomui (2011), knygai “Kauno dailė: realijos en face” (2011), R. Dichavičiaus sudarytam albumui „Laisvės paženklinti“ (nors pastarasis tekstas nėra autentiškas mano siųstajam, 2013, 2 t)., savaitraščiui „Nemunas“ (bernardinai.lt, veliuona.eu, 2014) etc.

2010 buvo pradėti rengti tekstai J. Ruzgo meno albumui “Grožio link”. Tai - spausdinto albumo anonsas mano parengtų tekstų prasme. Nuoroda į albumą su nuotraukomis:http://www.bioera.lt/LT/tai_idomu/27/

© 2014 copyright by Aistė Žemaitytė