tai įdomu
muiloburbulas_600Jūs tvirtai tikite tuo, kad tai, kaip gyvenate, ką veikiate, kaip matote pasaulį etc., yra Jūsų norų rezultatas. Pasitikrinkite!
1oji knyga apie čempiono mentalitetą

Kiek mentalinės kompetencijos reikia čempionui

Visų laikų geriausias Lietuvos atletas Virgilijus Alekna šioje knygoje „įgarsina“ savo mintis, atskleidžia nuostatas, mentalinio pasirengimo būdus, kuriais vadovavosi siekdamas stabilių rezultatų per ilgametę savo karjerą.

Prie Virgilijaus Aleknos aprašytos patirties epizodų pateikiami profesionalūs sporto psichologijos specialistės Aistės Žemaitytės komentarai apie kognityvinius procesus ir sporto grando naudotus praktikoje mentalinio pasirengimo metodus.

Knyga baigia2004_08_24__aa017_virgilijus_alekna_600si tuo, kuo prasideda, – erdve naujai svajonei, kuri įmanoma tik nusileidus žemyn nuo savo pasiekto olimpo viršūnės.

Ši knyga ir apie novatorių Virgilijų Alekną, kuris, sujungęs savo stipriąsias puses, sukūrė naują metimo būdą, leidusį jam nuskraidinti diską rekordiškai toli.

Tai unikali galimybė susipažinti su mentalinio pasirengimo būdais, kuriuos naudojo Virgilijus Alekna, vienas ryškiausių visų laikų Lietuvos, Europos ir viso pasaulio atletų, kurio 2005 metais pasiektas pasaulio čempionato rekordas nepagerintas iki dabar, 2016 m.

Knyga skirta siekiantiems aukštumų versle ir asmeniniame gyvenime, esamiems ir būsimiems olimpiečiams, juos rengiantiems asmenims – treneriams, medikams, tėveliams ir visiems, besidomintiems lyderyste.

http://www.patogupirkti.lt/knyga/Virgilijus-Alekna-mentalines-paslaptys.html
https://www.knygos.lt/lt/knygos/virgilijus-alekna--mentalines-paslaptys/